LumierePhotography
Arendsstraat 43
2018 Antwerpen
0472 91 67 45
info@lumierephotography.be
BE0712.506.966
RPR Antwerpen, afd. Antwerpen
Onlangs mocht ik samenwerken met Freya van Verlimmo voor een personal branding shoot die volledig haar persoonlijkheid én haar professioneel verhaal weerspiegelt. In samenwerking met make-upartiest Emilie zorgden we voor een stijlvolle, zelfverzekerde look die perfect aansloot bij de uitstraling die Freya wil neerzetten met haar vastgoedkantoor.
Freya bracht verschillende outfits mee, waarmee we vlot konden schakelen tussen formeler en casual. Elk beeld vertelt een ander aspect van haar verhaal: betrokken, gedreven en toegankelijk. En bovenal: een warme, spontane en eerlijke zakenvrouw, met het hart op de tong.
De shoot vond plaats op een prachtige locatie – de tuin van een stijlvol pand van een van haar klanten – die tegelijk warmte, klasse en karakter uitstraalde. Het werd de perfecte achtergrond voor een reeks gevarieerde beelden: van energiek en spontaan tot professioneel en ingetogen. Het resultaat: een brede galerij beelden die vlot inzetbaar zijn voor haar sociale media, website en communicatie.
Wat deze shoot extra bijzonder maakte, was Freya’s bewuste keuze om zichzelf meer in beeld te brengen als het gezicht van Verlimmo. In een sector waar vertrouwen en persoonlijk contact essentieel zijn, maakt zo’n persoonlijke visuele aanwezigheid écht het verschil. Door zichzelf zichtbaar te maken – niet alleen als expert, maar ook als mens – bouwt Freya sterker aan haar merk en connecteert ze op een authentieke manier met haar klanten en volgers.
We sloten de shoot af met een korte wandeling naar het nieuwe pand waar Verlimmo binnenkort haar intrek neemt. Een perfecte gelegenheid om al wat teaserbeelden te maken voor de verhuiscommunicatie op sociale media. De nieuwsgierigheid werd geprikkeld, en dat zie je ook in de beelden: een mix van verwachting, trots en vooruitblik.
Freya zelf was tevreden met het resultaat:
“Ik ben tevreden met de foto’s. Ik kan een heel deel gebruiken in mijn socials. Volgende keer tegen de winter contacteer ik je terug.”
Voor mij is dit precies wat een goede personal branding shoot moet zijn: beelden die niet alleen mooi zijn, maar ook strategisch inzetbaar en volledig afgestemd op wie iemand is en waar ze naartoe wil. Dankjewel Freya voor je vertrouwen, en Emilie voor je vakkundige touch en fijne samenwerking. Ik kijk alvast uit naar het vervolg in het najaar!
Freya’s kantoor is in Schoten en het was een prachtige lentedag. Zalig weertje om die 10 km te fietsen en dus perfect om met mijn elektrische cargobike te gaan shooten. Mijn rugzak, lamp en statief passen er perfect op, smartphone in de houder om de weg te wijzen, zonnebril en helm op, en ready to roll!
Deze manier van verplaatsen past volledig binnen mijn duurzame visie van LumierePhotography. Ik probeer mijn ecologische voetafdruk als mens én fotograaf zo klein mogelijk te houden: verplaatsingen doe ik waar mogelijk met de fiets of het openbaar vervoer, ik kies bewust voor herbruikbare materialen en ik werk met leveranciers die duurzaamheid ook ernstig nemen. Digitale levering van foto’s, opteren voor een meer duurzame variant van bv. mijn cameratas en waar het kan met de fiets gaan shooten, maken daar ook deel van uit.
Voor mij is duurzaamheid niet zomaar een extraatje, maar een bewuste keuze die in elk aspect van mijn werk terugkomt – en het is extra fijn als het weer, de afstand én het onderwerp allemaal perfect meewerken aan die missie. En eerlijk: het is ook gewoon zalig om onderweg al in de juiste mindset te komen, te genieten van de zon en (vooral!) zonder parkeerstress aan te komen bij de shoot. Want ja, ik parkeer met de fiets ALTIJD voor de deur. ☺️
Wil je niks missen? Schrijf je dan in op mijn nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van alle nieuwtjes!
Schrijf je in en ontdek twee keer per maand een feestje in je inbox met toffe weetjes, slimme tips en spetterende acties!
Ik bewaar je e-mailadres veilig en geef je persoonlijke gegevens nooit door aan derden zonder toestemming. Check ook even mijn privacyverklaring als je wilt weten hoe ik gegevens verwerk. Wil je mijn mails niet meer ontvangen? Dan kun jij jezelf met 1 druk op de knop uitschrijven.
Bedankt voor je inschrijving! Check je inbox voor de bevestigingsmail. 📩
Arendsstraat 43
2018 Antwerpen
0472 91 67 45
info@lumierephotography.be
BE0783.207.001
RPR Antwerpen, afd. Antwerpen
Arendsstraat 43
2018 Antwerpen
0472 91 67 45
info@lumierephotography.be
BE0712.506.966
RPR Antwerpen, afd. Antwerpen
© 2025 LumierePhotography – Alle rechten voorbehouden | Privacy Policy | Algemene voorwaarden | Cookieverklaring
Designed by Fabrik Online